roper Business Consulting

Společenské akce, gala večeře

Tento event je důležitý marketingový nástroj, kterým můžete kladně oslovit a zároveň potěšit své obchodní partnery. 

Vánoční večírky

Z vlastní zkušenosti dobře víme, jak důležité je pro zaměstnance připravit kvalitní vánoční večírek, na kterém se v období vánočního shonu mohou uvolnit a pobavit.

Semináře, tiskové konference

S organizací těchto typů eventů máme bohaté zkušenosti a dobře si uvědomujeme, že jedním (ne jediným) z klíčových faktorů úspěchu je zvolení toho správného místa konání, což je mnohdy největší překážka, kterou s Vámi překonáme.

Incentivní zájezdy

Motivujte nefinanční formou své zaměstnance nebo obchodní partnery. Rádi vám navrhneme vhodné destinace a program celého zájezdu, na který nikdo z účastníků nikdy nezapomene.

Zájezdy na míru

Zajistíme Vám zájezd, který se v nabídce katalogu cestovních kanceláří nenachází a celý zájezd je tak vytvořen na míru dle Vašich požadavků a časových možností.

Sportovní akce

Vzhledem k našim aktivním sportovním zkušenostem Vám zorganizujeme různé outdoorové akce včetně golfových turnajů a jiných sportovních turnajů 

Školení

Školení bývá důležitou součástí každé firmy. 

Board meetingy

Každé důležité jednání o výsledcích a strategii společnosti by mělo probíhat mimo firmu. Rádi Vám navrhneme vhodné prostory a případný doprovodný program.