PADOS - Marketing na míru

E-commerce

Jsme specialisté na vytvoření moderních fungujících e-shopů od poměrně jednoduchých až po extrémně složité, s více než 1000 produkty. 

E-shopy jsou plně responzivní (přizpůsobené na zobrazení na mobilních zařízeních), přehledné a jednoduché jak pro správce, tak pro koncového uživatele webových stránek včetně zajištění bezpečnosti vašich klientů. Kombinují nejnovější technologie s jedinečným designem a kódováním. Lze je tak snadno integrovat do vašich interních systémů. 

Na základě vaší představy, požadavků, nabízeného sortimentu a prodejních cílů celého projektu vám připravíme na míru několik variant návrhů vzhledu a funkčnosti e-shopu, které budou vyhovovat stanovenému účelu. 

Finální návrh zrealizujeme, nastavíme platební brány a propojíme s fungujícím online marketingovým řešením – PPC kampaněmi, remarketingem, optimalizací SEO, napojení na srovnávače zboží Heuréka, Glami, Favi, Google nákupy, Zboží.cz apod. či placenými reklamními online kampaněmi Sklik, Adwords, FCB a dalšími, které vám pomohou dosáhnout prodejních cílů.

Zajistíme optimální správu produktů, zákazníků, plateb i objednávek

Díky přehledné a jednoduché administraci si můžete svůj nový e-shop také upravovat sami.

Klademe důraz na kvalitní, přehledný, moderní a atraktivní design s obsahem, který plně vyhovuje požadavkům, které od něj očekáváte. Samozřejmostí naší práce je individuální přístup a kvalitní vypracování

Funkční on-line obchody by měly svým zákazníkům nabízet následující možnosti:
  • jednoduchou manipulaci s produkty a kategoriemi 
  • správu uživatelů 
  • přehled plateb a objednávek 
  • bezpečnost uživatele
  • velkou integraci sociálních sítí 
  • přehled nejprodávanějších produktů
  • možnost přidání slev a speciálních nabídek
  • třídění cen a kategorií 

Nabízíme kompletní správu internetového obchodu, podrobný reporting a vysokou úroveň zabezpečení. Dodáváme řešení elektronického obchodování v jednoduchých online prodejních platformách s integrovanými doplňky SEO.

Příklady našich zakázek si prohlédněte zde:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace