PADOS - Marketing na míru

SEO optimalizace

SEO (Search Engine Optimization) je zkratkou pro optimalizaci při vyhledávání. V současné době již nestačí mít moderní webové stránky nabízející služby či zboží, důležité je umístit se na předních pozicích v SERP (stránka s výsledky vyhledávače) při hledání pomocí klíčového slova. 

Proč je SEO důležitá?
Většina návštěvníků (více než 80%) vyhledává prostřednictvím vyhledávačů, pouze malý počet lidí zjišťuje informace pomocí přímého odkazu nebo názvu domény. 

Cílem optimalizace je přilákání cílených návštěvníků z vyhledávačů, kteří přijdou na vaše webové stránky či e-shop a realizace nákupu služeb či zboží. Dochází k výraznému zlepšení 
výkonnosti webu
– zvýší se počet hovorů a dotazů, dochází k výraznému zájmu o vaše služby/zboží

Pomůžeme vám vybudovat silné zviditelnění a povědomí o vaší značce. Stačí jeden klik od oslovení svého cílového segmentu.

PROCES OPTIMALIZACE:

1.    SEO ANALÝZA
Naši odborní pracovníci nejprve provedou analýzu obsahu a kódu vašich webových stránek včetně zhodnocení kvality použitých klíčových slov včetně analýzy konkurenčních webů a jejich cílení. Ověříme a provedeme sledování zařazení klíčových slov na první stránce vyhledávání a možnosti, jak zlepšit zobrazení vašeho webu. Dále analyzujeme obsah a kód vašich webových stránek. To vše včetně analýzy konkurence a jejich pozic zobrazení. 


2.    SEO OPTIMALIZACE
Na základě výsledů provedeného auditu vám vypracujeme návrh na 
zlepšení zobrazování v přirozených výsledcích tak, aby váš web fungoval optimálně a splňoval cíle, které jste si stanovili. Zajistíme zlepšení návštěvnosti vašich webových stránek a pomůžeme s optimálním nastavením a správou SEO.  Součástí je také návrh na funkční online marketingovou strategii zahrnující propagaci webových stránek/e-shopu, plán budování zpětných odkazů. Zlepšíme výsledky vyhledávání, cílení stránek a nastavení na klíčová slova. 

Věděli jste že:

  • 70% uživatelů, kteří vyhledávají termín, otevřou pouze první 3 výsledky?
  • 90% uživatelů, kteří něco hledají, nekliknou na 2. vyhledávací stránku společnosti Google?
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace