PADOS - Marketing na míru

Web design

Potřebujete pomoci s tvorbou moderních webových stránek nebo chcete zlepšit stávající prezentaci webu?

Nabízíme inovativní přístup k tvorbě celého webu a brandingu. Na základě konzultace Vašich představ, potřeb a cílů postupně vypracujeme návrh na responzivní webové stránky, které přizpůsobují své zobrazení mobilním zařízením, přímo na míru.
Ke každému projektu přistupujeme individuálně a nabízíme kreativní a odborné technologické řešení. Vytváříme unikátní grafické návrhy webových stránek různého rozsahu připravené přímo na míru ve spojení s nejnovějšími technologiemi. 

Programujeme jednoduché microsite na jednotlivé události či prodejní kampaně, ale také složitější weby, moderní e-shopy a unikátní webové platformy s propojením na on line marketingové kampaně, remarketing a sociální sítě. 
Používáme nejnovější technologie a naši programátoři a grafici neustále rozvíjejí své dovednosti a následují moderní webové trendy. 
strong>Pomůžeme Vám zvolit adekvátní technologie pro vaše webové projekty, abychom dosáhli růstu vaší značky a spokojenosti zákazníků.

Po vytvoření a zprovoznění webových stránek s nimi dále aktivně pracujeme a spravujeme je –  přizpůsobujeme pravidelně na míru vašich potřeb, vhodnými úpravami přilákáme nové zákazníky, zajistíme propojení s marketingovými kampaněmi a optimalizací SEO, nastavujeme fungující remarketing a sledujeme výkonnost. 

Díky přehledné a jednoduché administraci si můžete stránky také upravovat sami.

Klademe důraz na kvalitní, přehledný, moderní a atraktivní design s obsahem, který plně vyhovuje požadavkům, které od něj očekáváte. Samozřejmostí naší práce je individuální přístup a kvalitní vypracování. 

Zajistíme pro vás:

  • návrh a výběr kvalitních šablon různých cenových kategorií
  • doporučíme Vám optimální variantu vzhledu
  • zakoupení šablony a její implementace 
  • výběr a zakoupení fotografií
  • barevné přizpůsobení webu firemní identitě
  • zajištění hostingu
  • návrh firemní identity včetně loga
  • copywriting – příprava kvalitních textů
  • plánování klíčových slov

Konkrétní práce si můžete prohlédnout po kliknutí na logo:

privatum logo
obcane prahy 1 log
Altanea clinic logo
Prague clinic logo
MC sup logo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace