Dům u lesa


Bydlet v příjemném prostředí a krásném domě je snad sen každého člověka. A to hlavně tedy každé ženy a každého dítěte. Protože každá žena, tak předpokládám, že chce bydlet v čistotě, aby tam měla opravdu krásně uklizeno a čisto. Samozřejmě, že jsou potom tady také děti. Děti by ze zákona měly vyrůstat klidném a čistém prostředí. A pokud budete mít dům někde na vesnici, kde bude opravdu krásné příjemné prostředí a kde bude veliká zahrada, tak to bude pro každého člena rodiny opravdu tou nejvhodnější volbou. Znám některé lidi, kteří mají dům postavený přímo někde u lesa.

Každý bydlí tak, jak se mu líbí.

Podle mého názoru tohle je opravdu skvělé, ovšem bych ale zase doporučovala se nechat naočkovat proti klíšťové encefalitidě. Věřte, že není nic horšího a nic nejí nepříjemnějšího, než když potom dostanete nějakou nemoc jenom kvůli tomu, že jste měli klíště. Pokud máte domov někde opravdu blízko lesa anebo často chodíte do lesa a máte veliké pole někde okolo vašeho domu, tak bych vám doporučovala se nechat naočkovat. Ovšem ale nemusíte se očkovat, záleží na každém jedinci. Samozřejmě si může člověk dělat co chce. Někdo jednoznačně očkování nemá rád, ale někdo zase ho preferuje. Nezáleží na tom, kde bydlíte.

Mám ráda velký dům na kraji lesa.

Nezáleží na tom, kde váš dům se nachází, kde bydlíte, protože každý člověk bydlí tam, kde se mu líbí a nikdo mu to nemůže rozmlouvat. Třeba můžete udělat jenom nějaké doporučení, ale to je podle mého názoru tak všechno. My také s partnerem máme dům. Není to sice veliký dům na vesnici, ani u lesa. Je to takhle na kraji města, jenomže my jsme to chtěli schválně na kraji lesa, abychom měli dům, protože do zaměstnání to takhle mám alespoň kousek, a to také děti. Protože bych neměla čas děti vozit do školy, takže jsem ráda, že děti jsou z našeho domu za pět minut ve škole. A myslím, že hodně rodičů by tohle preferovalo.