Fasáda nemovitosti


Široký výběr

Fasáda má na celkový vzhled nemovitosti opravdu velký vliv, takže její výběr není radno podcenit. Když ji budete chtít dělat u starší nemovitosti, tak je vhodné nejdříve provést zateplení, protože díky němu se dá v zimě ušetřit opravdu dost peněz za vytápění, protože teplo nám nebude tolik zbytečně unikat ven, když jej potřebujeme uvnitř.

oranžová fasáda

Následně se na zateplení nanáší omítka a na ni finální vrstva zvaná fasáda, která chrání vše, co je pod ní před venkovními vlivy, takže by měla být dostatečně odolná. Samozřejmě je třeba zaměřit se i na design, aby se nám barva a struktura povrchu hodila k prvkům jako jsou okna, dveře a střecha. Barvu volte rozumnou, aby zbytečně nepřitahovala sluníčko a ani se od ní hodně neodráželo. Když zvolíte fasádní barvu, tak bychom měli brát ohled na odolnost a jak dokáží odvádět vlhkost do exteriéru, protože některé domy můžou mít s vlhkostí třeba od základu větší problém.

Provětrávané fasády

Kromě již zmíněných možností existuje ještě tato moderní, která poskytuje řadu výhod. Může k ní být využito hned několik různých materiálu, přičemž patří sem i kompozitní hliníkové panely, přičemž jak je známo, tak hliník velmi dobře odolává korozi a zvládá i povětrnostní problémy. Zároveň tímto řešením získáte jedinečný vzhled, který zase tolik nemovitostí rozhodně nemá. Společnost poskytuje kompletní služby, takže nejdříve provede vizuální i technický návrh, abyste mohli říci, zda se Vám líbí či je zapotřebí něco upravit k dokonalosti.

moderní desing

Tento typ fasády se dá instalovat na zdivo různých druhů, takže většinou není problém ji na nemovitost dostat. Hlavní předností je využití komínového efektu. Díky němu máme zajištěné proudění vzduchu, takže je efektivně odváděna vlhkost a nemovitost už tak nemusí trápit nepříjemné plísně. Na stránkách firmy si můžete prohlédnout pár již realizovaných projektů jako jsou fasády Zlín.