Hledáte kvalitní lešení?


Lešení je nedílnou součástí mnoha stavebních prací. Práce ve výškách jsou celkem běžné, a jak u rekonstrukce, tak u výstavby nejen bytových domů či obchodních center potřebujete lešení. Díky němu můžete chodit ve výškách po obvodu celé budovy a pracovat tak na všem, co je potřeba. Bez lešení se neobejde ani jednotlivý zedník jako OSVČ, ale ani parta zedníků či stavební firma. Čeká vás oprava střechy, nová fasády, výměna oken nebo třeba stavba patrového domu? Pak je montážní lešení věc, kterou budete nutně potřebovat.

budova lešení

Někteří zedníci nebo stavební firmy mají lešení svoje, ale mnohé z nich si je půjčují. Pokud potřebujete vypůjčit kvalitní a certifikované lešení, které splňuje bezpečnostní předpisy, obraťte se na nás. Jak vypůjčení lešení funguje?

  1. Zaměření objektu a výpočet potřebného lešení
  2. Výpočet cenové nabídky
  3. Možnost stavba lešení na klíč
  4. Po skončení prací demontujeme lešení a odvezeme zpět

muž na lešení

O mnohé stavební práce opravdu není radno se pokoušet bez lešení. Ze žebříku není možné je provádět bezpečně, a proto je potřeba mít stabilní lešení, po kterém se dá chodit bezpečně. Díky lešení můžete vytahovat materiál a spolupracovat s ostatními. Díky lešení jdou práce snadno a hlavně bezpečně. Proto nikdy ani neuvažujte o tom, že byste ve výškách pracovali bez něj. V případě úrazu nebo poničení majetku vám žádná pojišťovna nevyplatí pojistné plnění, protože byste porušili bezpečnost práce. Myslete na to a zajistěte si kvalitní lešení na klíč, které vám obstaráme my – vy si tak ušetříte spoustu času s jeho přípravou a budete mít jistotu, že se pohybujete po opravdu kvalitně sestaveném lešení, kde vám nehrozí rozmontování spojů nebo jednotlivých částí lešení. Spolupracovat s námi se vyplatí, naše ceny jsou příznivé a lešení máme kvalitní a dost velké i na větší projekty a stavby, které můžete realizovat.