Já jako švadlena


Už jako malou holku mě bavilo šít a vyšívat. Vždycky jsem chtěla po svých rodičích a také po svých prarodičích, aby mi pořídili nějaké kvalitní plátno. Byla to opravdu kvalitní plátna, tedy alespoň já jsem si to myslela. Později, asi po šesti anebo po sedmi letech jsem se dozvěděla, že je mi moje maminka s babičkou vždycky dávaly nějaké zbytky látky. To jsem nevěděla. Já vždycky jako malá holka jsem chtěla něco kvalitního, protože už jsem se viděla, že budu módní návrhářka nebo profesionální švadlena. Tohle jsem vždycky chtěla být. A proto už od mala jsem ráda vyšívala a šila různé dekorace.

Už mám dvě krejčovské panny.

Také jsem dokonce už jako jedenáctiletá holčička dokázala uplést ponožky. Mnoho lidí mi tohle ani nevěřilo, proto jsem jim to musela ukazovat. A myslím od patnáctého roku jsem si už začala vydělávat tím, že jsem pletla rukavice a ponožky a také šály a čepice. Jednoznačně perfektní. Později, když jsem potom vystudovala krejčovskou školu, kde jsem se naučila opravdu perfektně šít a vyšívat a byla ze mě pěkná krejčí, tak jsem si pořídila také různé doplňky do své práce. Měla jsem svůj salon. Krejčovské panny u mě také samozřejmě byly. Pokud i vy jste krejčí a sháníte nějakou kvalitní krejčovskou pannu, tak se zkuste hned podívat na webové stránky prima-obchod.cz.

Krejčovina mě moc lákala.

Najdete tam mimo krejčovských pan také další produkty, jako je například textilní galanterie, další krejčovské potřeby, a to včetně krejčovských pan, jak jsem již zmínila, ceny jsou různé, záleží, jakou krejčovskou pannu budete chtít. Můžete si pořídit látkovou, která je vycpaná například vatou anebo také dokonce dřevěnou krejčovskou pannu. Mně osobně se moc líbí dřevěné krejčovské panny, vypadají moc elegantně. A víte, jaká byla moje první krejčovská panna? Byla úplně taková ta nejlevnější, která byla vycpaná nějakým molitanem anebo dokonce papírem. Také se mi samozřejmě ihned rozbila.