Jak ohromit na večírku?


Oblečení na večírek se od toho běžného hodně liší. Můžete popustit uzdu fantazii a díky tomu být nepřehlédnutelná. Další výhoda je v tom, že i když na běžné nošení preferujete spíše sportovní styl, na večírek se ráda obléknete elegantně. Už jen to vám vystřelí sebevědomí do nebeských výšin.

U outfitu na párty a večírky projevte svou individualitu a buďte originální.

1) jednobarevné šaty s výraznými doplňky

Jednobarevné dobře padnoucí šaty ideálně ke kolenům, byste měla mít ve svém šatníku vždy připravené. I když vám možná zprvu přijdou jednobarevné šaty fádní, ničeho se nebojte, doplňte je o výrazné doplňky a úspěch je zaručen. Krom toho můžou mít šaty šikmý střih ramen, řasení nebo balonové rukávy. Všechny tyto atributy šaty pozvednou z kolonky nudné do kolonky stylové. A jakými doplňky můžete šaty doladit? Jde především o stříbrné brože, saténové opasky, kabelku ve stejném odstínu nebo výrazný náhrdelník.

žena

2) lehké letní kalhoty a sako

Šaty jsou klasika, kterou můžete nosit na tisíc způsobů. Ale uznáváme, že ne každý je na ně typ a ne vždy je na ně nálada. V tomto případě máme i druhý tip, který se hodí hlavně na letní párty. Jde o lehké dlouhé kalhoty širšího střihu, který doplníte o elegantní tílko (klidně krajkové se špagetovými ramínky) a sako. Co se týká bot, volte lehký podpatek nebo pokud jde o neformální večírek, tak ploché pohodlné balerínky. Chybu rozhodně neuděláte pokud celý outfit sladíte do jemných pastelových tónů. Budete tak působit uvolněně, svěže a hravě. Sofistikovaný vzhled dodejte malou elegantní kabelkou. 

ženy

Na co nezapomenout, když se chystáte na večírek?

  • na kapku parfému
  • na hodinky, šperky a náušnice, které budou ladit k celkovému vzhledu
  • na upravený účes a precizní líčení
  • na deodorant
  • ústní vodu nebo žvýkačku na osvěžení dechu

Jste dokonale připravená, tak teď už jen úsměv, dobrou náladu a večírek může začít.