Jak s vyhnout horku v interiérech



Představte si dobu asi tak padesát let zpátky, je konec února, stejně jako dneska, a na zahradě http://www.magazinzahrada.cz/ leží peřina bílého sněhu, který už dva týdny neroztál. Teploměr přede dveřmi se neustále drží pod bodem mrazu. V předsíni jsou vytaženy zimní bundy, čepice, šály, rukavice, huňaté boty. Všechno toto je potřeba po každém výletě do bílé přírody někde usušit, ale každá šňůra na prádlo je již něčím obsazená. Roztátý sníh na podlaze předsíně vytváří malé kaluže, které musí někdo (pravděpodobně Vy) neustále uklízet. Po ránu je pořád tma a chladno, než se dům vyhřeje vždycky to chvíli trvá.

interiérový design

Zima je dlouhá a uhlí je čím dál dražší. Už Vás to sice nebaví, ale radost, kterou vidíte na dětských tvářích, které svítí zdravou červení po každém příchodu zpátky domů, Vás trochu utěšuje. Teď se můžeme vrátit zpátky do našeho období. I dnes je konec února, za okny ale neleží žádný bílý sníh a teploměr během slunečného dne ukáže i přes deset stupňů. Dnes už děti nejezdí sáňkovat, bruslit nebo ani s rodiči na lyže. Pokud máte štěstí a odjedete na zimní dovolenou třeba do Alp, ani zde sníh možná nezachytíte.

studio

Je smutné dívat se, jak se za, tak krátkou dobu mohla příroda a celé počasí změnit. Když se podíváte ven, nemůžete se divit, že u teenagerů se objevuje diagnóza klimatická úzkost, kdo by byl při pohledu z okna beze strachu? Naši úzkost obvykle zvyšuje i to, že ani sami vědci nedokážou tento jev přesně vysvětlit. Jisté je, že člověk svým působením změnu podpořil, ale bylo by tu oteplování i bez nás? A kdyby bylo, bylo by stejné jako dnes nebo by šlo mnohem pomaleji? To jsou otázky, na které neznáme odpovědi. Co je ovšem důležité, že i například rozvržení a úprava interiéru domácnosti má vliv na to, jak jsem schopni uvnitř snášet teplo. Interiérové studio Praha evalofa.com Vám pomůže vytvořit takové návrhy, které Vás okouzlí svým vzhledem, ale také praktičností.