Práce s mobilem


Umět dobře zacházet s počítačem anebo s mobilním telefonem, tak to by podle mého názoru bylo opravdu perfektní umění, protože můj sen je a také vždycky byl, abych se vyznala dobře v počítačích, abych znala dobře informační technologii anebo abych také dokázala udělat nějaké jednoduché webové stránky. Když jsem se takhle někoho ptala, jestli už s tím má zkušenosti, jestli někdy už dělal webové stránky, tak každý kroutil hlavou. Každý mi totiž řekl, že prý je to velice pracné a náročné a že raději nebude riskovat, že by potom udělal něco špatně. Každý se také bojí, že se mu někdo bude smát.

Webové stránky musí být přehledné.

Abych se přiznala, tak z tohohle mám také strach, protože já jsem takový typ člověka, co nemá rád, když se mu někdo za něco směje, tak jsem docela hodně citlivý člověk, takže abych potom zkoušela dělat také webové stránky, tak to asi nebylo nic pro mě. Tohle jsem právě řekla i své mamince a svému partnerovi, protože ti dva umí dělat pěkné webové stránky. Sice ne nějaké extra perfektní webové stránky, ale takový ten základ potom s pomocí už dokáží udělat. Byla jsem překvapená, že moje maminka, které je pětapadesát let, se vyznat takhle v počítačích a v mobilních telefonech.

Udělat web není jednoduché.

Moje maminka dokonce absolvovala kurz, kdy bude umět opravovat mobilní telefony. Tohle je docela dobré, bude umět vyměňovat mobilní skla, sklíčka. Myslím si, že tohle je skvělé, protože v dnešní době, jak má každý počítač nebo notebook nebo mobil, telefon, který je drahý, tak mnoho lidí také bude chtít, aby to všechno šlo opravit. Potom, když budete umět udělat i webové stránky, můžete si dát nějakou nabídku, že třeba prodáváte mobilní telefony nebo že opravujete. Nebo že opravujete také tablety či notebooky. Já nechci vám nic říkat, ale podle mého názoru si myslím, že byste měli potom opravdu hodně zákazníků.