Přestalo jet když ho potřebujete?


I když mít staré auto není žádná ostuda, je jasné, že udržovat staré auto je finančně náročné. Po určité době se začíná projevovat opotřebování mnoha mechanických částí vozidla, a tak je nutné je vyměnit. Když si sečtete cenu za všechny díly, které bude časem nutné vyměnit, už budete mít možná základ pro pořízení novějšího auta. Financování nového auta si můžete vyřídit pomocí splátek a nebo si můžete nové auto pořídit na leasing, ale pokud to zatím neplánujete, musíte se smířit s tím, že možná budete časem více v servisu než doma. A pokud potřebujete jezdit pravidelně a máte jen jedno auto, může to být problém.

škoda fabia

Může se stát, že i když auto delší dobu nepoužíváte, prostě ho nenastartujete. Velice častým problémem je vybitá baterie, takže pokud máte čas, můžete ji zkusit nabít. Někdy je na vině třeba startér nebo alternátor, což ale zjistí až detailní prohlídka v servise. Mnoho lidí má sjednané pojištění pro případ poruchy, kdy mají v ceně odtah do servisu a opravu. Takové pojištění se ale u starších aut rozhodně nevyplatí.

rozibité auto

Co dělat když jiné nemáte?

Mnoho lidí má více než jedno auto, a to právě pro případ, že by se jim jejich hlavní auto pokazilo. Jestli máte jen jedno auto a to vám právě dalo najevo že nikam nepojedete, je tu pro vás naše autopůjčovna Praha. Nabízíme vám vypůjčení několika osobních aut i dodávek.

Proč my?
Na trhu působíme více než 20 let a svým zákazníkům nabízíme kvalitní vozidla ve skvělém technickém stavu. Naší hlavní výhodou je, že si u nás můžete vypůjčit auto kdykoliv. A tím myslíme skutečně kdykoliv. Pracujeme totiž nonstop, takže si můžete auto nechat přistavit třeba v noci, když budete potřebovat. Je nutné uhradit vratnou zálohu a prokázat se dvěma doklady totožnosti. Vzápětí už můžete odjet vozidlem, které má pravidelný servis, plnou nádrž a dálniční známku.