Zbavte se ho včas


Stáří aut v České republice je poměrně vysoké, a je to z toho důvodu, že lidé na nová auta zkrátka nemají peníze. Někteří to řeší tak že si pronajímají auta na leasing a třeba dva roky mají k dispozici nové auto za určitou měsíční částku. Je to levnější než dát stovky tisíc za nové auto. Jediná nevýhoda u leasingu je v tom, že auto není vaše a musíte ho potom vrátit. Společnosti poskytující leasing ale umožňují odkup aut z leasingů.

klíč k autu

Jednou z dalších možností jak získat nové auto bez hotovosti je nákup na splátky. Princip splátek zná asi každý, měsíčně platíte za to že vám společnost či banka na danou věc dala peníze tak, že ji za vás zaplatila, a vy pak peníze vracíte. Druhá možnost je že vám prodejce poskytne věc a vy mu ji splácíte. Splátky jsou často jedinou možností jak získat auto do osobního vlastnictví. Mnoho lidí ale bere neuváženě spoustu věcí na splátky a potom nemají peníze na splácení. Pak se dostanou do exekuce. I takoví lidé ale chtějí nové auto a tak se zajímají o to, zda je možné získat auto na splátky v exekuci. V drtivé většině případů u žádosti o splátky narazí právě lidé, kteří mají či měli exekuce nebo insolvenci. Jejich platební morálka není dobrá a proto se takovým lidem produkty na splátky neposkytují. Je nutné počkat na výmaz z registrů a potom si můžete o splátky požádat.

peníze dolary

Jestli hledáte nové nebo zánovní auto na splátky, podívejte se k nám. Poskytujeme financování vozidel a to nejen osobních, ale i užitkových. Využijte možnost koupit si nové auto bez nutnosti mít na něj hotovost v plné výši. Budete potřebovat akontaci, což je částka, která se skládá před podpisem smlouvy. Většinou jde o 10-20 % ceny vozu. O to nižší potom bude částka, kterou budete čerpat na splátky. Akontaci vyžaduje většina prodejců vozidel nebo poskytovatelé úvěrů, proto budete mít nějaké peníze naspořené i pro případ nákupu na splátky.